0212 454 0000
akademi@immib.org.tr

Hakkında

1978 yılı güzel bir bahar gününde dünyayı keşfetmeye gelen Bülent, 7 yaşında içindeki girişimci ruhu farketmiş ve 19 yaşına kadar birçok mesleği deneyimleyerek öğrenmiştir.

19 yaşında ise İş Bankası’nda kurumsal çalışma hayatına başlarken, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde eğitimine devam etmiştir. O zamanlarda bilgisayarı çok iyi kullanmasının etkisiyle  Levent Şubesi’nin sırasıyla Kredi, Mali Analiz ve Sorunlu Krediler servislerinde çalışmaya başlamıştır. Sıradan bir bankacıdan çok daha fazla bilgi birikimi ve deneyim kazanarak, 27 yaşında Cağaloğlu Şubesi’nde II.Müdür olmuştur. Daha sonrasında Derinkuyu/Nevşehir, Keşan/Edirne ve Hasanpaşa/İstanbul şubelerinde şube müdürlüğü yapmıştır.

35 yaşında bankacılık kutusuna sığmayan Bülent, bilgi birikimini aktarmak için eğitim ve danışmanlık sektörüne geçiş yapmıştır. Alanında çok başarılı bir eğitim/danışmanlık firmasında 4 yıl boyunca çalışmıştır. Ağustos 2017’den itibaren kurucu ortak olduğu 3BK Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. firması ile değerini artırmak isteyen birey/kurumlarla buluşmak üzere yolculuğuna devam etmektedir.