0212 454 0000
akademi@immib.org.tr

Hakkında

1986 doğumlu, İstanbulludur. 2009 Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur.

2010 Hollanda Tilburg Üniversitesi ‘Organizasyonlarda Kültürel Çeşitlilik Yönetimi’ bölümü Yüksek Lisans mezunudur. Hollanda Tilburg Üniversitesi Psikoloji Bölümündeki ‘Kültürlerarası Gelişim Psikolojisi’ Doktora Araştırmasında 2 dönem Proje Asistanlığı yapmıştır.

2009 yıllarında İstanbul’daki Başkent İletişim Akademisinde aldığı Diksiyon ve Seslendirme eğitiminin akabinde, TRT Ulus merkezinde Film ve Dizilerde Seslendirme yapmıştır.

Girişimcilik hikayesi, 2008 yılında Hollanda’da Erasmus öğrencisiyken ‘Uluslararası Alacak Yönetim’ alanında başlamıştır. Akabinde işveren konumunda danışman, yönetici ve eğitimci olarak çalışmıştır. Farklı kültürler arası ticarette yaşanan problemlerin araştırılması ve çözümüne dair danışmanlık yaparak Hollanda’da başladığı girişimcilik kariyerini bir üst seviyeye taşıyarak, 2011 yılında İstanbul’da ARS Danışmanlık firmasını tek başına kurmuştur. ARSinkaso® markasıyla Tahsilat Çözümlerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiş ve toplam 155 ülkede kurduğu network ile Türkiye’deki ilk Uluslararası Tahsilat Ofisini kurmuştur. 2012’de Hong Kong’ta düzenlenen GCS-Group Konferansında sunduğu ‘Türkiye’de Tahsilat Sektörü ve Kültürü’ sunumu ile başarı toplamış ve yılın en hızlı büyüyen GCS-Group Partneri ödülünü almıştır. 2012 yılından itibaren yurtdışında üyesi olduğu sektörel birlik ve derneğe olan üyelikleri sayesinde ve girişken yapısıyla çok ciddi bir insan kaynakları portföyüne sahiptir.