image
  • GRANT A. LEHY
  • ELC İSTANBUL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Grant, 1970 yılında Cape Town yakınlarındaki Somerset West’de dünyaya geldi. Eğitimini Port Elizabeth Technikon’da “Bilgisayar Veri İşleme” alanında tamamladı.


İş hayatına 1994 yılında Eveready SA (Gillette) şirketinde Junior Programcı olarak başladı. 1996 yılında mesleğinde uluslararası deneyim kazanmak hedefi ile İngiltere’ye taşındı. Londra’da bulunduğu dönemde, Kingfisher, Selfridges, Sainsbury’s, Mothercare, Mentor Computer Services şirketlerinin “iş sistemlerini geliştirme ve programlama” süreçlerinde görev aldı.


1999 yılında evlenmesinin ardından, İstanbul’a yerleşti. 2000-2015 yılları arasında çalıştığı, Abbott Laboratuarları İlaç Şirketi’nde kariyer basamaklarını tırmanarak IT ve ERP sistemleri bakımı ve geliştirme, iş sistemleri geliştirme, tedarik zinciri sistemleri entegrasyonu, denetlenmesi ve ilgili personelin eğitimi gibi alanlarda rol aldı.


CELTA sertifikasına sahip olan Grant, İngilizce öğretmeni olarak grup dersleri ve bire bir programlarla yetişkin öğrencilere “Genel İngilizce ve İş İngilizcesi” eğitimi vermektedir Grant’in, özellikle de kurumsal firmalarda eğitim koçluğu ve danışmanlığı deneyimi vardır. Kurumsal şirketlere sunum becerileri, anlaşmalar, telefonlaşma, emailleşme ve raporlama içeren seminer eğitimleri hazırlayıp sunmaktadır.