image
  • SERAP GÖKMEN
  • EĞİTİM AKADEMİ

NLP ( Nöro Lingusitik Programlama ) eğitmenliği eğitimi sertifikasını, İngiltere’de John Seymour Associates firmasından alan Serap Gökmen, İngiliz Koçluk Birliği’nden akredite olmuştur.

Londra'da, ILM ( Institute of Leadership & Management) tarafından Liderlik ve Yöneticilik, Fransa’da, Öfke & Stres yönetimi eğitimlerini almış ve uzmanlığını almıştır.

 Serap Gökmen, Bornova Anadolu Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Fakültesi mezunudur. İş idaresi ve Yönetimi alanlarında yüksek lisans yapmıştır.

Üniversite’ye başladığı sene çalışmaya başlayarak 20 sene profesyonel olarak pazarlama ve insan kaynakları alanında çalışan Gökmen, profesyonel iş hayatının son on yılını yönetici olarak geçirmiştir. CNR Fuarcılık, Expo Channel TV., Guerlain, Rochas, Ünimetal, Medya Fors, DHL Express firmalarında çalışmıştır.

İngiliz Nöro Linguistik Programlama kökenli eğitim ve danışmanlık firması John Seymour Associates’in Türkiye temsilciliğini yapmış ve Türkiye genelinde NLP Pratisyen ve NLP Master Pratisyen eğitimlerini vermiştir.

PDR – TMI Group eğitim firmasında eğitim danışmanlığı yapmıştır. Eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak verebilmektedir.

Yöneticilik, Stres Yönetimi, Özgüvenli İletişim, Duygusal Zeka ve  İçsel motivasyon eğitimlerinde uzmandır. 30.000 saati aşkın eğitmenlik deneyimine sahiptir.

Avrupa Birliği ve Dünya Fonu Projelerinde eğitmenlik yapmıştır. Özellikle Anadolu’da kadın girişimciliğini desteklemektedir. Üniversitelere sık sık konuk konuşmacı olarak gitmekte, ders vermekte ve pek çok STK bünyesinde seminerler vermeye devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.