image
  • CANDAN SCHABIO
  • ALL ABOUT PEOPLE

“20 yıla yakın bir süre Türkiye’nin yanısıra Orta Asya, Çekya, Slovakya ve eski-Yugoslavya başta olmak üzere Balkanların çeşitli ülkelerinde araştırma sektörüne hizmet vermiş olan Candan Schabio, kurumsal hayatta son olarak yaptığı The Nielsen Company Türkiye Genel Müdürü görevini takiben, tecrübesini farklı bir platformda paylaşma kararı alarak, 2010’da kendi danışmanlık şirketi olan All About People’ı kurmuştur.

 

All About People bünyesinde müşterilerine hem “Interim Management” bazında Değişim Danışmanlığı desteği vermekte, hem de kurumsal eğitim ve seminerler aracılığıyla genç profesyonellerin gelişimine katkı sağlamaktadır.

 

Candan Schabio’nun programlarında ana ekseni “Değişim” ve “Farklılıklar” oluşturmakta olup, içeriklere, müşteri ihtiyacına göre, etkin delegasyon, geribildirim-ileri besleme, stratejik düşünme gibi Yeni Nesil Liderlik altında öne çıkan konular entegre edilmektedir.

 

Çalışmalarında kapsanan tüm konuların iş hayatındaki tecrübe ile doğrudan bağlantısı bulunmaktadır. Programların gerçek iş hayatından anektodlarla zenginleştirilmesine, interaktif bir yaklaşımla katılımcıların iş hayatlarında kullanabilecekleri pratik bilgiler edinmelerine özellikle dikkat edilmektedir.

 

Candan Schabio, aynı zamanda üniversitelerin Yüksek Lisans Program’ında dersler vermekte olup, toplantı fasilitasyonu, key-note konuşmacılık ve profesyonel koçluk da yapmaktadır (Adler – ICF accredited - ACC)”


//text replace