image
  • Serap GÖKMEN
  • EĞİTİM AKADEMİ

Serap Gökmen, eğitim,koçluk ve danışmanlık hizmetleri sunan Eğitim Akademi firmasının kurucusudur. NLP ( Nöro Lingusitik Programlama ) eğitmenliği eğitimi sertifikasını, İngiltere’de John Seymour Associates firmasından alan Serap Gökmen, Uluslararası Koçluk Birliği’nin koçluk eğitimini almıştır.Londra'da, ILM ( Instıtude of Leadership & Management) tarafından  Liderlik ve Yöneticilik, Fransa’da, Öfke & Stres yönetimi  eğitimlerini almış ve eğitmen olarak akredite olmuştur. İzmir doğumlu olan Serap Gökmen, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Brighton Üniversitesinde, İş İdaresini tamamlayarak yüksek lisans yapmıştır. 20 sene profesyonel olarak çalışan Gökmen, profesyonel iş hayatının son dokuz yılını üst düzey  yönetici olarak geçirmiştir.

 

İngiliz Nöro Linguistik Programlama kökenli eğitim ve danışmanlık firması John Seymour Associates’in Türkiye temsilciliğini yapmış, PDR Group eğitim firması için eğitim danışmanı olarak çalışmıştır. Avrupa Birliği projelerinde eğitim danışmanlığı yapan Gökmen, özellikle Anadolu’da kadın girişimciliğini arttırmak üzere kadınları iş hayatına hazırlayacak satış - pazarlama ve girişimcilik eğitimlerini Avrupa Birliği projeleri kapsamında vermektedir. TIM ( Türkiye İhracatçılar Meclisi ) adına pek çok projede eğitmenlik yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği BÜMED, İstanbul Tekstil İhracatçılar Birliği İTKİB, ve ABİGEM eğitmenleri arasındadır.

 

Hedefi ; Türkiye’de özellikle kadınların iş hayatına atılmaları ve başarılı olmalarıdır. Kadınların kariyer gelişimine yönelik olarak Anadolu’da çalışmalarını yürütmektedir. Özgüveni tam olan tüm bireylerin başarılı olacağına inanmaktadır, bu amaçla kişisel gelişim eğitimlerini vermekte ve bire bir koçluk yapmaktadır. Eğitimleri Türkçe ve İngilizce olarak verebilmektedir. Eğitimler için güç birliği oluşturmak amacı ile, Modül Danışmanlık'ın kurucusu Gökhan Karahan  ve Akıl Evi Eğitim firmasının kurucusu Salih Turhanlar ile pek çok projede birlikte hareket etmektedir.